تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

استفاده از هوش مصنوعی از طریق اینترنت اشیاء

استفاده از هوش مصنوعی از طریق اینترنت اشیاء

استفاده از هوش مصنوعی

اگر یک تلفن هوشمند با تشخیص چهره دارید ، ممکن است تعجب کرده باشید: چگونه دستگاه شما می آموزد چهره شما را بر خلاف مثلاً چهره همسرتان بشناسد؟

اعتبار یک شبکه عصبی ، نوعی از هوش مصنوعی که به طور فزاینده ای در دستگاه های روزمره مورد استفاده قرار می گیرد. شبکه های عصبی الگوریتم هایی هستند که برای شناختن الگوها و بهبود مداوم توانایی آنها در انجام این کار - دقیقاً مانند مغز انسان ، آموزش دیده اند.

برای اینکه هوشمندانه عمل کنیم ، شبکه های عصبی به انرژی زیادی احتیاج دارند که تاکنون کاربرد آنها را در دستگاه های کوچک و باتری محدود کرده است. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا تلفن هوشمند شما از Face ID پشتیبانی می کند اما ساعت هوشمند شما اینطور نیست؟ فقط به این دلیل که ساعت قدرت کافی برای پشتیبانی از آن ندارد. چنگمو یانگ با کمک مالی جدید از بنیاد ملی علوم (NSF) ، در حال تحقیق در مورد روش های پشتیبانی شبکه های عصبی در سیستم های جاسازی شده کم مصرف با استفاده از دستگاه های حافظه در حال ظهور است که می توانند اطلاعات را حتی در هنگام تهیه بازیابی کنند.

هوش مصنوعی از طریق اینترنت اشیاء

استفاده از هوش مصنوعی از طریق اینترنت اشیاء :

برای ساخت شبکه های عصبی ، مهندسین به ترکیب صحیح سخت افزار و نرم افزار احتیاج دارند. یانگ گفت: "تحقیقات من در مورد چگونگی توسعه دستگاه ها یا سیستم های نسل بعدی یا رایانه هایی که برای برنامه های خاص تخصصی تر هستند ، کار می کند." وي به ويژه هدفش بهبود زندگي و قابليت اطمينان دستگاه ها را با اتصال روزافزون آنها به يكديگر اينترنت (IoT) انجام مي دهد. برخی از این دستگاه ها ، به ویژه دستگاه های تعبیه شده کم مصرف و IoT ، از فضای حافظه کافی یا باتری کافی برای اجرای الگوریتم های شبکه عصبی برخوردار نیستند.

یانگ گفت: "برای مثال ، سنسورهای خاصی که در خارج از منزل استفاده می شوند ، برای شارژ مکرر باتری مناسب نیستند." "شما می خواهید قادر به استفاده از آن برای سالها باشید ، اما الگوریتم شبکه عصبی تقریباً هر هفته یا هر ماه می تواند به روز شود."

راه حل می تواند در استفاده از حافظه غیر فرار باشد ، که برای ذخیره اطلاعات به برق متکی نیست. با استفاده از این سیستم ها ، در صورت از دست دادن اطلاعات ، داده ها را از دست نمی دهید.
بر چسب ها :

هوش مصنوعی

-

اینترنت اشیاء

-
شبکه های عصبی
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب