تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

دوچرخه های برقی

دوچرخه های برقی

دوچرخه های الکترونیکی

دوچرخه های برقی در طبقه بندی خاص خود قرار می گیرند زیرا آنها بیش از یک فن آوری سرگرم کننده هستند آنها در واقع می توانند آینده حمل و نقل باشند.

البته ، دوچرخه های الکترونیکی جدید بدون بحث نیستند. برخی احساس می کنند از محبوبیت روز افزون دوچرخه های الکترونیکی کاسته میشود ، گویی که دوچرخه های استاندارد هنگامی که همه برقی میشوند ، ناگهان مانند پونی فرسوده ناپدید می شوند . مطمئن باشید: دوچرخه های الکترونیکی تحرک نیروی انسانی را منسوخ نمی کنند. آنها در واقع ممکن است آن را تقویت کنند. به طور کلی ، دوچرخه های الکترونیکی دوچرخه هایی با کمک "باتری" هستند با پدال یا در بعضی موارد از دریچه گاز استفاده می شود. فشار دادن پدالها موتور کوچک را درگیر می کند ، که باعث افزایش نیرو می شود ، بنابراین می توانید بدون عرق ریختن ، تپه ها و سفرهای ترافیکی را بر روی زمین خشن قرار دهید. استفاده دریچه گاز همان کار را انجام می دهد بدون اینکه پدال لازم باشد.

دو نوع موتور اصلی وجود دارد: موتورهای میانی که موتور در وسط دوچرخه قرار دارد ، معمولاً بین پدال ها؛ موتورهای محرک و توپی که در مرکز یا چرخ جلو یا عقب (معمولاً عقب) قرار دارند.

مزایا و معایب دوچرخه های برقی

مزایا و معایب دوچرخه های برقی وجود داره. درایوهای هاب برای همیشه وجود داشته اند و تمایل دارند ارزان تر و متنوع تر باشند. آنها موتورهای بسیار خوبی برای هر کسی که نیاز به یک دوچرخه الکترونیکی قابل اعتماد برای مسافرت های طولانی و عمدتاً مسطح داشته باشد. درایوهای میانی معمولاً کوچکتر و سبک تر هستند و می توانند گشتاور بیشتری را نسبت به درایوهای توپی فراهم کنند و این امر باعث می شود از نظر مکانی مناسب برای مناطق تپه ای و استفاده از جاده خارج از جاده مناسب باشد. موقعیت محور روی دوچرخه نیز سواری متعادل تری ایجاد می کند و تغییر تایر در دوچرخه میانی معمولاً درد کمتری دارد.

دوچرخه های الکترونیکی تمایل دارند از سنسورهای مختلفی استفاده کنند تا بهترین میزان قطع برق را مشخص کنند. دو نوع وجود دارد: سنسور گشتاور و سنسورهای cadence. سنسورهای گشتاور موتور را بر اساس میزان سختی فشار دادن پدال ها تنظیم می کنند ، در حالی که سنسورهای کادن نسبت به سرعت پدال شما کار می کنند. اکثر دوچرخه های خوب از سنسورهای گشتاور استفاده می کنند ، در حالی که رده های پایین کم فقط دارای ظرفیتی هستند. بسیاری از دوچرخه ها از هر دو استفاده می کنند.

سه کلاس دوچرخه الکترونیکی در ایالات متحده وجود دارد. کلاس 1 بدون کمک دریچه است که به پدال کمک می کند. کلاس 2 با کمک حداکثر سرعت 20 مایل در ساعت حرکت می کند. و کلاس 3 فقط به کمک پدال است ، بدون دریچه گاز ، با حداکثر سرعت 28 مایل در ساعت.
بر چسب ها :

موتورهای محرک

-

دوچرخه

-
سنسورهای گشتاور موتور
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب