تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

نکات مفید در مورد شارژ کردن باتری تلفن همراه

نکات مفید در مورد شارژ کردن باتری تلفن همراه

نکات مهم شارژ کردن باتری تلفن همراه

در اینجا نکات مفید در مورد شارژ کردن باتری تلفن همراه وجود دارد که به شما کمک می کند از باتری تلفن خود نهایت استفاده را ببرید.

تلفن خود را نزدیک به 50 درصد شارژ نگه دارید :
نکات مهم شارژ کردن باتری تلفن همراه پیچیده ترین جنبه مراقبت از باتری گوشی شما است و درک اساسی در مورد نحوه کار این فرآیند مفید است. نقطه شیرین واقعی برای یک باتری شارژ 50 درصد است - هنگامی که نیمی از یون های لیتیوم قابل حمل باتری در لایه اکسید کبالت لیتیوم و نیمی دیگر در لایه گرافیت قرار دارند. این تعادل کمترین میزان فشار را در یون های لیتیوم که باتری شما را تغذیه می کنند ، قرار می دهد و اساساً تعداد چرخه های شارژ مورد نیاز خود را قبل از تخریب گسترش می دهد. بنابراین بهتر است باتری خود را بین 20 تا 80 درصد نگه دارید و مرتباً شارژهای جزئی را از آن خود کنید.

تلفن همراه خود را به مدت طولانی شارژ نکنید :
وقتی که شارژ به 100 درصد برسد ، و هنگامی که کمی پایین تر از 100 قرار می گیرد ، دوباره شروع به شارژ کردن می کند (یعنی باتری شما فقط در 100 نمی ماند). این به دلایلی که در بالا ذکر شد بد است - این فشار دیگری است که نباید آن یون های گرانبهای لیتیوم را قرار دهید.سرانجام ، قطعاً از شارژر غیررسمی استفاده نکنید - این ممکن است دارای تنظیمات ایمنی نباشد که مانع از شارژر در هنگام پر شدن جریان بیشتری به باتری شود ، مجدداً به آن یون ها آسیب می رساند.

شارژ کردن باتری تلفن همراه

با تنظیمات تلفن خود بازی کنید :

حالت کم مصرف تلفن خود را فعال کنید - این در تنظیمات iPhone و Android شما یافت می شود. (در Android ، آن را "حالت صرفه جویی در باتری" می نامند.) این حالت تنظیمات اعلان تلفن ، روشنایی صفحه و استفاده از CPU را تغییر می دهد و آن را برای کاهش مصرف انرژی بهینه می کند. روشنایی تلفن خود را تنظیم کنید : تنظیمات روشنایی تطبیقی ​​آن را خاموش کنید - میزان روشنایی صفحه بسته به نور اطراف شما تغییر می کند ، چیزی که می خواهید در حین مصرف کردن باتری در کنترل خود را داشته باشید.

مراقب برنامه های خود باشید :
برنامه ها در حال تخلیه باتری شما هستند ، "محدودیت پس زمینه" ، " بهینه سازی باتری " را روشن کرده یا آنهایی را که لازم نیستید کاملاً حذف کنید. خاموش کردن اطلاعیه های غیر ضروری همچنین باعث متوقف شدن بیدار شدن این برنامه ها از صفحه شما می شود.

از گرما دوری کنید :
باتری خود را داغ نکنید ، زیرا درجه حرارت بالا باتری را فشار می دهد و باعث می شود ظرفیت آن از بین برود
بر چسب ها :

شارژ کردن باتری

-

بهینه سازی باتری

-
باتری تلفن همراه
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب