تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

ایجاد محیط کار دوستانه در عصر اتوماسیون

ایجاد محیط کار دوستانه در عصر اتوماسیون

محیط کار دوستانه در عصر اتوماسیون

هرچه فناوری در محل کار بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد و شغل های بیشتر مستقیماً تحت تأثیر اتوماسیون قرار می گیرند ، چه اتفاقی برای انسان می افتد؟ برای ایجاد محیط کار دوستانه در عصر اتوماسیون چه باید کرد ؟ آیا ما تبدیل به یک بعد از زندگی می شویم؟ یا اینکه مکانهای کاری - می توانند خود کار کنند - سازگار می شوند تا مولد و انسانی شوند ? ویتز استاد مدیریت و سازمان های مکتب Kellogg و نویسنده کتاب "قدرت انسان" است . در تحقیق خود ، ویتز به بررسی آینده کار می پردازد. در اینجا او سه روش را دارد که انسانها و ماشینها می توانند با هم همکاری کنند تا هم سازمان و هم برای کارمندانشان سود ببرند.

بخش حق را بدست آورید :
گرایش به سمت اتوماسیون اغلب از نظر منافع مالی و عملی یک تقسیم کار مطرح می شود: چه زمانی ماشین ها برای مقابله با یک کار بهتر از انسان ها مجهز هستند و چه زمانی برعکس صحیح است؟ به طور کلی ، "ایده این است که اجازه دهید روباتیکها کارهای ناخوشایند و ناخوشایند را از طریق داده انجام دهند ، و سپس به انسانها اجازه دهیم تخصص خاص خود را ارائه دهند." "مردم این توانایی را دارند که از اسکریپت خارج شوند ، توانایی مقابله با اطلاعات غیر روتین ، موارد بیرونی در داده ها."

در عمل ، یک سکوی امنیت سایبر ممکن است از هوش مصنوعی استفاده کند تا میلیون ها قطعه داده را برای مشخص کردن تهدیدات امنیت سایبری کشف کند. با این حال ، اگر به خودی خود واگذار شود ، همان برنامه هوش مصنوعی مستعد ابتلا به بسیاری از موارد مثبت کاذب است. اینجاست که کارشناسان امنیت انسانی می توانند برای ارزیابی افراد از خانه استفاده کنند و به دستگاه این فرصت را می دهند تا چگونگی شناسایی تهدیدات امنیتی را از ورودی جدید انسان یاد بگیرد.

محیط کار در عصر اتوماسیون

انسانها را تشویق کنید که از ویژگیهای انسانی دو برابر شوند :

شرکتهایی که به بررسی روابط متقابل انسان و ماشین در محیط کار در عصر اتوماسیون می پردازند ، باید اطمینان حاصل کنند که کار بشر نه تنها آنچه می توانیم و باید انجام دهیم ، بلکه آنچه را که نیرو بخشنده و معنادار می دانیم نیز شامل می شود. ویتز می گوید ، این برای کارمندان و درنهایت برای مشاغل مفید است. یکی دیگر از کیفیت های انسانی که ارزش آن را دو چندان می کند ، جامعه پذیری یا تقویت ارتباط بین مردم است. ویتز می گوید: "روبات ها هنوز به ذهن ما خطور نکرده اند که از نظر اجتماعی ، همدلی یا توانایی و تمایل مردم به تعامل و درک یکدیگر بپردازند." برنامه ریزی برای آینده ای با اشتغال کمتر و اوقات فراغت بیشتر : سرانجام ، در دنیایی که بخش اعظم یکنواختی تولید وقت توسط ماشین آلات به کار گرفته می شود ، مردم باید فرصت های بیشتری برای اوقات فراغت داشته باشند. فراهم کردن وقت مرخصی باعث افزایش رفاه کارمندان خواهد شد.

اما برای تحقق این امر ، سازمان ها باید بیشتر به اوقات فراغت تأکید کنند - به کارگران این امکان را می دهد که دفتر را به طور کامل تر کنند. مکانهای کاری که سعی در ایجاد فرصت های اوقات فراغت در فضای کار برای خود نگه داشتن کارمندان خود دارند ، ممکن است مشاغل خود و کارمندانشان را انجام دهند.
بر چسب ها :

عصر اتوماسیون

-

روابط متقابل انسان و ماشین

-
هوش مصنوعی
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت مناسب برای چرخ کردن گوشت یخی و پیاز
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب