تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

جایگزینی دوربین آیفون 11 پرو با دوربین فیلمبرداری حرفه ای

جایگزینی دوربین آیفون 11 پرو با دوربین فیلمبرداری حرفه ای

آیا دوربین آیفون 11 پرو میتواند جایگزین دوربین فیلمبرداری حرفه ای شود

آیا دوربین آیفون 11 پرو میتواند جایگزین دوربین فیلمبرداری حرفه ای شود ؟

ما در مورد کیفیت دوربین آیفون 11 پرو کاملاً شنیدیم و آن را در مقایسه با DSLR های رده بالا و موارد دیگر دیدیم . اکنون ، CNET دستگاه را در برابر دوربین های فیلمبرداری حرفه ای آزمایش می کند و "فیلمسازان برنده جوایز را به ضبط یک فیلم با استفاده از تنها آیفون 11 Pro" به چالش می کشد.

CNET Carfection ، برای تولید یک فیلمبرداری با جدیدترین دستگاه اپل را به چالش کشید این موضوع چندان جالب و واضح به نظر نمی رسد - Carfection به خاطر سبک سینمایی خیره کننده ، استعداد باورنکردنی ویدئوگرافی و ارزش تولید بالای آن جوایز متعددی کسب کرده است. می خواستم ببینم چقدر تیم فقط با آیفون می تواند به همان استاندارد برسد.

Carfection این چالش را پذیرفت و به پارک ملی نیو جنگل در انگلستان رفت تا از فیلم فورد موستانگ بولیت فیلمبرداری کند. این ویدئو به طور کامل بر روی آیفون ، با استفاده از لنزهای شخص ثالث از Moment برای برخی از صحنه ها ، و همچنین gimbals تثبیت کننده و کشویی تهیه شده است.

دوربین آیفون 11 پرو

به خاطر مقایسه ، Carfection معمولاً با "DSLR هایی مانند دوربین پاناسونیک GH5 یا حتی دوربین های بزرگتر مانند Sony FS7 سونی ما استفاده می کند."

چارلی رز ، تهیه کننده Carfection توضیح داد که نتیجه نهایی از نظر کیفیت فیلم مخلوط است. وی گفت: در "نورپردازی عالی" ، این فیلم "شگفت انگیز" به نظر می رسید. اما در سناریوهای دیگر ، توجه می شود که این فیلم بر روی دوربین آیفون 11 پرو فیلمبرداری شده است:

فیلم های اتومبیل به اتومبیل که Mustang در پشت ماشین خدمه ما حرکت می کند ، به عنوان مثال فیلمبرداری می شود . دامنه پویا با توجه به اینکه از دوربین تلفن گرفته شده باورنکردنی است. اما به محض اینکه ما به بعضی از جزئیات نزدیکتر شدیم ، سر و صدای سایه های حاصل از پردازش قابل توجه تر شد.

شما همچنین نمی توانید همان عمق میدان را که می توانید با یک سنسور تصویر بزرگ به دست آورید ، بدست آورید. این یک نمایش بزرگ است که آنچه شما به دنبال آن هستید بر روی آیفون استفاده شده است. بدست آوردن آن نگاه سینمایی دشوار است. رز نسبت به برنامه ویرایش Filmic Pro در iOS بسیار تمجید داشت:

به طور کلی این چشمگیر است. این واقعیت که در یک آیفون ، می توانید تمام تنظیمات عکسبرداری خود را تغییر دهید - ISO ، تراز سفیدی ، سرعت شاتر ، فوکوس دستی - شگفت انگیز است. من هرگز انتظار نمی رفتم که بتوانم چنین کارهایی را از طریق تلفن انجام دهم. اما استفاده از آن کاملاً طاقت فرسا است.

رز گفت که این تجربه در کل "چشمگیر" بوده و تنظیم دوربین سه گانه آیفون 11 پرو "قابلیت تطبیق پذیری" زیادی را فراهم می کند. تعداد بیشتری از حرکت پشتیبان: در حال حاضر من نمی توانم ببینم که ما مرتباً از آن استفاده می کنیم. اگر شما خرابی تجهیزات اصلی داشتید ، آن را به عنوان یک بازگشت بالقوه می دانم. قطعاً نمی تواند دوربین های رده بالاتر ما را با سنسورهای بزرگتر جایگزین کند. اما من مطمئن نیستم که همیشه با یک گوشی این مورد روبرو شوید ، مگر اینکه آنها سنسور بزرگی را معرفی کنند که این عمق میدان را برای ویدیو فراهم کند.
بر چسب ها :

فیلمبرداری با جدیدترین دستگاه اپل

-

تنظیم دوربین سه گانه آیفون

-
دوربین های رده بالا
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب