تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

انقلاب هیدروژن

انقلاب هیدروژن

قدرت بدون آلودگی

هیدروژن فراوان ترین عنصر جهان است و وعده تغییر بازی قدرت بدون آلودگی در مقیاس گسترده را ارائه می دهد.
در حالی که فن آوری های سلول سوختی و هیدروژن (FCH) پتانسیل جایگزین کردن تمام انرژی مبتنی بر فسیلی را دارند ، پیش بینی های محافظه کارانه FCH تا سال 2050 قادر به تولید 2،250 ترات ساعت (TWh) هیدروژن در اتحادیه اروپا باشد. این حدود یک چهارم از کل تقاضای انرژی سالانه را تأمین می کند. به عبارت دیگر ، این مقدار می تواند 42 میلیون اتومبیل بزرگ ، 1.7 میلیون کامیون ، حدود 250 هزار اتوبوس و بیش از 5 هزار و 500 قطار را به سوخت برساند.

سوخت رسانی به آینده سیستم های سوختی در آینده با استفاده از هیدروژن ساخته می شوند. اینها می توانند برای استفاده در جاده و خارج از جاده و در دریا قابل استفاده باشند - به عنوان مثال در کامیون ها یا کشتی ها. در صورت ترکیب با به اصطلاح هیدروژن سبز ، که از منابع تجدید پذیر مانند باد یا انرژی خورشیدی تولید می شود ، این امکان انرژی کم کربن را فراهم می کند.

موسس و معاون رئیس شرکت ، Per Ekdunge ، اصرار دارد كه این فناوری آماده است. "بله ، [هم اکنون] وجود دارد. ما فقط باید موارد را مرتب کنیم و این اتفاق می افتد. اگر بخواهیم به اهداف اقلیمی خود برسیم ، سلولهای سوخت هیدروژن نقش بسزایی خواهند داشت. " در تلاش برای رهاسازی هیدروژن ، اتحادیه اروپا آن را به عنوان یكی از شش منطقه مهم استراتژیك كه در آن اقدامات مهم و سرمایه گذاری لازم است ، مشخص كرد. برای بنگاه هایی مانند پاورسل - که از بودجه مشترک و کمک از برنامه اروپا دریافت کرده اند - این بسیار اهمیت دارد.

Ekdunge توضیح می دهد: "این بسیار مهم بوده است ، اما این تنها پشتیبانی مالی نیست ، بلکه این امکان را برای همکاری بسیار نزدیک با مشتریان - تولیدکنندگان خودرو" و تأمین کنندگان و مؤسسات تحقیقاتی پیشرو نیز دارد.

سوخت رسانی به آینده

ساختن اقتصاد مبتنی بر هیدروژن علیرغم پتانسیل گسترده آن ، ایجاد زیرساخت ها برای اقتصاد مبتنی بر هیدروژن همچنان یک چالش بزرگ است و به زمان نیاز دارد. اما یکی از مشارکت های دولتی و خصوصی اروپا به دنبال تغییر آن است. Fuel Cells and Hydrogen Hydroduct یک همکاری مشترک بین کمیسیون اروپا ، صنعت و سازمانهای تحقیقاتی است.

بارت بیبوك ، مدیر اجرایی FCH JU توضیح می دهد: "از سال 2008 ما 263 پروژه را برای سرمایه های عمومی با 2 میلیارد یورو مدیریت کردیم." "توضیح داد." وی اضافه می کند: "برای ما اکنون ، مرحله بعدی منطقی افزایش مقیاس است. برای این کار ، ما عمدتاً بر فناوریهای نوآورانه تولید متمرکز خواهیم شد. " این فناوری هیچگونه آلایندگی را منتشر نمی کند. فقط آب بیرون می آید. و بنابراین می توان از این فناوری در حمل و نقل استفاده کرد ، بلکه به گرم کردن خانه های شما نیز کمک می کند. هیدروژن ، متأسفانه ، هنوز از پایه سوخت فسیلی ، از گاز است. اما در آینده ، ما در حال حاضر روی آن کار می کنیم ، تا آن را هیدروژن سبز کنیم و به لطف نوآوری هایی که در الکترولیت ها انجام داده ایم ، در آینده ای بسیار نزدیک قادر خواهیم بود هیدروژن سبز را با همان هزینه فسیلی تولید کنیم.
بر چسب ها :

هیدروژن سبز

-

اقتصاد مبتنی بر هیدروژن

-
استفاده از هیدروژن
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت مناسب برای چرخ کردن گوشت یخی و پیاز
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب