تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

کشاورزی روباتیک

کشاورزی روباتیک

ماشین آلات خودکار کشاورزی

ظهور تجهیزات کشاورزی روباتیک می تواند در بهره وری بیشتر و صرفه جویی در وقت بیفزاید.

این فن آوری تا همین اواخر محدود به مزارع کوچک و محصولات خاص بوده است. اما تولید در مقیاس بزرگ نشانگر یک بازار عظیم است. ترکیبی از پیشرفت تکنولوژی و کاهش هزینه ها باعث می شود نگاه بسیار متفاوتی در این زمینه ها در آینده ایجاد شود.

در خط مقدم سیستمی به نام Dot است که نام آن را مادر مخترع گذاشته است. نقطه نشان دهنده یک بستر کشاورزی 100٪ مستقل ، وسعت زیاد و در مقیاس بزرگ است. از یک تبلت مبتنی بر ویندوز که از طریق یک شبکه محلی به واحد یا واحدها ارتباط برقرار می کند ، استفاده می کند.
پهنای باند بین رایانه لوحی و Dot با این امکان طراحی شده است که امکان انتقال مقادیر زیادی از داده ها را دارد. می توان آن را کاملاً خودمختار در مزرعه و یا با کنترل از راه دور در حیاط ها یا تجهیزات قرار داده شده اجرا کرد.

کشاورزی روباتیک می تواند عوامل منفی کشاورزی را برطرف کند - خطرناک ، کثیف و کسل کننده.

دستگاه های اتوماتیک در کشاورزی

"کشاورزی خطرناک است. "تخمین زده می شود که وقتی ما به سمت تجهیزات کشاورزی مستقل حرکت می کنیم ، مرگ و میر و آسیب دیدگی در مزارع را 80٪ کاهش می دهیم زیرا وقتی افراد در اطراف تجهیزات هستند ، مرگ بسیاری اتفاق می افتد."

بدون نیاز به کار دستی می توان یک مزرعه را کاشت ، اسپری یا برداشت کرد. و اجازه دادن به ماشین آلات برای انجام کار ، زمان لازم را برای کشاورزان برای انجام کارهای دیگر فراهم می کند. "کشاورزی کسل کننده است." "دو روز اول وقتی که شما در این میدان حضور دارید هیجان انگیز است. سپس ممکن است بسیار کسل کننده باشد. "

از جمله مزایای دیگر ، ماشین آلات خودکار کشاورزی اینست که سبب افزایش دقیت در کشاورزی میشود. دستگاه های رباتیک در کشاورزی همچنین می توانند نقش اساسی در کاشت محصولات زراعی داشته باشند. قرار دادن بذر در زمین در پاییز می تواند از نظر منطقی بسیار مشکل باشد. دستگاه های اتوماتیک در کشاورزی همچنین می توانند نقشهای دیگری را نیز ایفا کنند - نه تنها نمونه برداری از خاک ، بلکه تجزیه و تحلیل آن...

استفاده دیگر کنترل علفهای هرز است. "ما می توانیم از دوربین های سمپاش استفاده کنیم تا محل علفهای هرز را تشخیص دهیم ، سپس آنها را با پرتوهای لیزر یا علف کش ها یا بخار یا شعله های آتش ، و یا هر چیزی که افراد ارگانیک این روزها استفاده می کنند.. "با نزدیک شدن تکنولوژی ، ما می بینیم که روبات ها وارد گلخانه ها و تاکستان ها می شوند.
بر چسب ها :

دستگاه های رباتیک در کشاورزی

-

ماشین آلات خودکار

-
تکنولوژی
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب