تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

فناوری خانه هوشمند

فناوری خانه هوشمند

خانه هوشمند چیست

مدتی است که سیستم های جدیدی در منازل بکار گرفته میشوند که به فناوری خانه هوشمند معروف هستند.
حال سوال اینجاست که خانه هوشمند چیست؟؟ این فناوری می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

راحتی بخش مهمی از جذابیت این فناوری هوشمند است. این می تواند به معنای کنترل وسایل خود از راه دورباشد مثلا گرم کردن خانه شما در هنگام رسیدن به منزل یا عدم نیاز به بلند شدن از مبل برای قفل کردن درب منزل یا خاموش کردن چراغ ها است.

تقریباً تمام وسایل خانگی هوشمند باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند ، اما این دسته از دستگاهها بیشترین تلاش را می کنند تا شما کارهای دنیوی خود را از صفحه خود خارج کنید یا آنها را آسان تر کنید تا بتوانید به کارهای دیگرتان توجه کنید.

همچنین ببینید و بررسی کنید که خانه هوشمند چگونه می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند و از امنیت شما را حفظ نماید. وقتی یک ربات می تواند کار را برای شما انجام دهد ، برای خودتان زحمت ایجاد می کنید؟ برای مثال ربات های پاک کننده سالن های شما را پرسه می زنند و کف شما را تمیز نگه می دارند . یا مثلا بلندگوهای هوشمند می توانند دستورات صوتی شما را از سراسر اتاق بشنوند.

برای داشتن خانه هوشمند چکار باید کرد

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که برای داشتن خانه هوشمند چکار باید کرد؟؟ شرکت های زیادی در سراسر دنیا سیستم های متفاوتی را در زمینه های مختلف برای هوشمندسازی منازل طراحی و تولید نموده اند. برای مثال میتوان شرکت های بزرگی مانند شرکت GOOGLE یا شرکت AMAZOON و SAMSUNG و ... را نام برد که از پیشتازان در عرصه فناوری هستند و در جهت هوشمند کردن منازل تلاش های بسیاری می نمایند.

با توجه به پیشرفت در زمینه های علم و فناوری در دنیا به زودی شاهد هوشمند شدن خانه ها در سراسر دنیا خواهیم بود.
بر چسب ها :

هوشمند کردن منازل

-

ربات های پاک کننده

-
بلندگوهای هوشمند
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب