تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

نکات مفید در مورد باتری

نکات مفید در مورد باتری

نکات مهم درباره باتری کششی

اگر شما هم مایل هستید تا نکات مفید در مورد باتری را بدانید با ما همراه باشید.. باتری کششی برای چه چیزی استفاده می شود؟

1 - موتوری را که یک وسیله نقلیه برقی مانند لیفتراک حمل می کند ، قدرت می دهد.

2 - برق را برای هدف خاص در وسیله نقلیه الکتریکی مانند آسانسور روی لیفتراک برقی تأمین می کند

3 - لوازم جانبی مانند چراغهای جلو را روی وسیله نقلیه الکتریکی قرار می دهد آب باتری صنعتی :
آب دادن مناسب باتری لیفتراک مهمترین قسمت از حفظ روال نگهداری است. اضافه کردن آب باید در فواصل هفتگی اتفاق بیفتد. آب در طی چرخه بار به گاز تبدیل می شود. حباب هیدروژن در صفحات منفی و حباب اکسیژن در صفحات مثبت تولید می شود. حباب های هیدروژن و اکسیژن به هوا آزاد می شوند و گاز در محدوده 2.35 تا 2.38 ولت در هر سلول اتفاق می افتد که با تغییر دما تغییر می کند.
چه اتفاقی می افتد وقتی که سطح آب خیلی پایین است؟ هنگامی که سطح آب صفحات را رها می کند ، در معرض هوا قرار می گیرد ، اینجاست که سولفات آغاز می شود. مواد فعال موجود در صفحات خشک می شوند و احتمال شکستن آنها وجود دارد این مورد یکی از نکات مهم درباره باتری کششی می باشد که رعایت آن بسیار مهم میباشد.

باتری کششی

شارژ بیش از حد باتری شما می تواند تأثیر جدی بر طول عمر آن بگذارد ، اگرچه اندازه شارژ آن چندان آشکار نیست. بررسی ولتاژ باتری و جریان شارژ بسیار مهم است.شارژ بیش از حد به دلیل شارژ بیش از حد زیاد باعث ایجاد گاز بیش از حد و خوردگی ستون فقرات می شود. این امر باعث کاهش مواد فعال و از بین رفتن بیشتر آب می شود.

باتری خود را ذخیره کنید:
باتری ها باید در مکانی تهویه مناسب و دور از رادیاتورها ، گرمایش یا سایر منابع گرما ذخیره شوند. آنها همچنین باید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید محافظت شوند. قبل از ذخیره سازی ، باتری شما باید به طور کامل شارژ شود و الکترولیت در سطح مناسب باشد.
بر چسب ها :

ولتاژ باتری

-

شارژ بیش از حد باتری

-
باتری صنعتی
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت مناسب برای چرخ کردن گوشت یخی و پیاز
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب