تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

مشاغل برتر در سال 2040

مشاغل برتر در سال 2040

مشاغل برتر درآینده

براساس تحقیقات جدید از سیستم های BAE درباره مشاغل برتر در سال 2040 ، فن آوری های نوظهور مانند واقعیت مجازی (VR) ، هوش مصنوعی (AI) و رباتیک به شدت بر زندگی ما در آینده تأثیر می گذارد.

تقریبا نیمی از جوانان (47٪) معتقدند که روزی آنها در نقشی کار می کنند که هنوز وجود ندارد ، اما فقط یک پنجم (18٪) فکر می کنند که آنها به مهارت های مورد نیاز مجهز هستند تا آینده شغلی خود را اثبات کنند.

سه چهارم (74٪) همچنین احساس می کنند که اطلاعات کافی در مورد مشاغل موجود در آینده را دریافت نمی کنند.
این یافته های یک مطالعه جدید توسط سیستم های BAE است ، همچنین نشان داد که 70٪ از جوانان می خواهند راهنمایی بیشتری در مورد مهارت هایی که در 20 سال آینده مورد تقاضا قرار می گیرند ، برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد تحصیلات و شغل خود استفاده کنند.

در پاسخ به این یافته ها ، آینده شناسان و تکنسین شناسان در BAE Systems پیش بینی کرده اند که مشاغل برتر درآینده در سال 2040 به شرح ذیل است :

مشاغل برتر

هوش مصنوعی ، VR و رباتیک همه فن آوری هایی در حال ظهور هستند که بعنوان زمینه ای برای برخی از حرفه های برتر آینده شناخته شده اند و رباتیک ، طراحی گرافیک و فلسفه به عنوان برخی از موضوعات مفید برای مطالعه برای به دست آوردن مهارت های مربوطه برای اثبات آینده شغلی شما معرفی شده اند.

برترین مشاغل :
1- سیستم های کشاورز
2- مشاور خودکار
3- مترجم AI و
4- معمار VR و
5- مدیر منابع الکترونیکی انسانی
بر چسب ها :

برترین مشاغل

-

آینده شغلی

-
به دست آوردن مهارت
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب