تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close
top-navigator

دستگاه استخوان گیر

دستگاه استخوان گیر مرغ bottom-navigator
فروشگاه برش سا عرضه کننده برترین ماشین آلات صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی میباشد. یکی از این تجهیزات که قابلیت بسیار جالب و کاربردی دارد دستگاهیست که استخوان مرغ و ماهی را بالاترین دقت از گوشت آن جدا مینماید.

این دستگاه مناسب برای تمامی آشپزخانه های بزرگ و صنعتی میباشد و بوسیله ی این دستگاه براحتی میتوانید گوشت مرغ و ماهی را از استخوانهای آن جداسازی نمایید و از خمیر بوجود آمده استفاده نمایید.
این

استخوان گیر صنعتی

علاوه بر آشپزخانه های بزرگ ، مناسب برای خطوط تولید مواد غذایی گوشتی و پروتئینی مانند خط تولید سوسیس و کالباس می باشد . در این خطوط با استفاده از این ماشینهای پیشرفته و اتوماتیک ، اقدام به گرفتن استخوانهای موجود در گوشت میکنند.

از مزایایی که استفاده از این دستگاه ها دارد میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
1- بالا بردن سرعت کار
در گذشته توسط نیروهای انسانی اقدام به گرفتن گوشت و جدا کردن استخوانها میکردند . که این کار بسیار زمانبر بوده و نیاز به چندین نیروی انسانی داشت . اما امروزه با استفاده از دستگاه استخوان گیر مرغ با سرعت بالا این کار را انجام میدهند .

2- بالا رفتن دقت در کار
توسط این ماشینها میتوان با کمترین میزان هدر رفتن گوشت مرغ و ماهی که به استخوان ها می چسبند ، اقدام به استخوان گیری آن ها نمود. در حالتی که نیروی انسانی استخوان ها را جدا میکند به طور کامل نمیتواند گوشت را از استخوان جدا نماید و بخش کمی از گوشت به هدر می رود. اما توسط این سیستم ، هدر رفت محصول بسیار کم میشود.
البته به این مورد نیز بهتراست اشاره شود که بکار بردن این دستگاه موجب به حداقل رساندن خطای انسانی در جهت باقی ماندن بخشی از استخوان در گوشت نیز میگردد.

3- بالا بردن سطح بهداشت در تولید محصول
با بکار بردن

دستگاه خمیر مرغ

، میزان استفاده از دست به حداقل میرسد و سبب بهبود سطح کیفی محصولات و رعایت کامل بهداشت در انجام این کار میشود.

4- افزایش تولید محصول
اگر مایل هستید تا خطی مکانیزه با ظرفیت بالا داشته باشید حتما این دستگاه می تواند کمک بزرگی به شما نماید.
top-navigator دستگاه خمیر مرغ bottom-navigator مشخصات و ویژگی های استخون گیر :
 • استخوان گیر صنعتی در ظرفیت های مختلفی تولید میشوند که مناسب برای حجم های تولید مختلف میباشند. بیشترین ماشین آلاتی که در این زمینه در بازار وجود دارند از ظرفیت های 500 تا 2000 کیلو گرم در ساعت میباشد. و خریداران میتوانند با توجه به نیازشان یکی از آنها را برگزینند.
 • خروجی این دستگاه ، خمیری با بافتی نرم ، یکدست و یکنواخت میباشد که آماده ی استفاده در انواع غذا و یا به عنوان مواد اولیه در سوسیس وکالباس می باشد.
 • برای انتقال گوشت به مخزن دستگاه ، میتوانید از بالابر ها استفاده نمایید یا بصورت دستی این کار را انجام دهید.
 • در زیر دستگاه

  استخوان گیر مرغ

  یک وان استیل بزرگ قرار میگیرد که دارای چهار چرخ بوده و شما بوسیله ی آن میتوانید مواد خروجی آن را براحتی به محل دیگری انتقال دهید.
 • جنس بدنه دستگاه از استیل مقاوم و ضد زنگ می باشد که از ضخامت بالایی برخوردار بوده که توانایی دستگاه در برابر تنش و فشار ها را بالا میبرد. و همین طور از نظر بهداشتی بسیار مناسب است و براحتی قابل شستشو هستند.
 • نصب و راه اندازی دستگاه در صورت لزوم توسط کادر مجرب فروشگاه انجام میگیرد و همینطور آموزش کار با آن در هنگام تحویل دستگاه به صورت رایگان انجام می شود.
 • در این مجموعه خدمات پس از فروش دستگاه به طور کامل و حرفه ای انجام می گردد .لذا خریداران محترم از این لحاظ نیز میتوانند اطمینان خاطر داشته باشند.
 • همچنین دستگاه خمیر مرغ دارای گارانتی یکساله می باشد.
شاگر تمایل به خرید این نوع ماشین های صنعتی دارید میتوانید با مهندسین ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید.

شماره های تماس

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت

استخون گیر: 09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب