تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close
top-navigator

دستگاه دایسر صنعتی

دستگاه دایسر صنعتی bottom-navigator
فروشگاه برش سا عرضه کننده انواع دایسرهای بزرگ و کوچک ، متناسب با کارهای مختلف میباشد.
دیگر دوره ی آن گذشته که شما برای انجام یک کار در سطح وسیع از نیروی انسانی و با کارهای دستی ، اقدام به انجام آنها نمایید. امروزه با طراحی ماشین آلات پیشرفته میتوانید سرعت کارتان را به مراتب بیشتر کنید و با این کار میزان تولیدات شما و در نهایت درآمدتان افزایش چشمگیری خواهد یافت.

یکی از ماشین هایی که در خطوط مختلف صنایع غذایی از تولید غذاهای آماده گرفته تا فست ها و رستوران ها و خطوط فراوری محصولات خشک مانند خط تولید چیپس میوه و... مورد استفاده قرارمیگیرد و نقش بسیار مهمی را در تولید محصولات مختلف ایفا مینماید ، دستگاه دایسر صنعتی می باشد. در ادامه به طور کام شرح میدیم که کاربرد این دستگاه چیه و چه کمکی میتونه به خط تولید شما کنه ؟
دستگاه دایسر وظیفه ی برش انواع مواد غذایی را دارد و این کار را با دقت بسیار بالا و همینطور با سرعت مناسبی ، انجام می دهد. سوالی که اکثر خریداران این دستگاهها دارند اینست که با

خرید دایسر صنعتی

از انجام چه اموری رهایی میابند و این دستگاه توانایی چه نوع برش هایی را داراست؟

در جواب باید بگویم که این تجهیزات شما را کاملا از انجام برش انواع تره بار به دستی بی نیاز میکند و شما میتوانید انواع میوه و صیفیجات را به صورت های حبه ای ، رشته ای یا رنده ای ، ورقه ای یا سکه ای یا همان چیپسی و خلالی برش دهید.
دایسر ها مدل های متنوع دارند که هر کدام برای ظرفیت تولید خاصی طراحی شده اند و قابلیت های هرکدام نیز برای انجام کارهای مختلف با ظرافت های مدنظر ، با یکدیگر متفاوت می باشد. به همین دلیل ما در ادامه سعی داریم تا با با شرح ویژگی های این نوع دستگاه و انواع مختلف آن ، شما را برای انتخاب بهتر یاری رسانیم.
انواع دایسر عبارت اند از:

دایسر خانگی


همانطور که از نامش پیداست برای کارهایی با ظرفیت کم و برای استفاده در منازل مناسب هستند. حال بعضی از تولیدکنندگان تصمیم میگیرند که چندین دستگاه دایسر از نوع خانگی آن را تهیه نموده و با بکارگیری چند نیروی انسانی ، به ظرفیت موردنظرشان برسند.
top-navigator دایسر خانگی bottom-navigator
این دایسرها دارای ورودی کوچکتر و در نهایت خروجی کمتری هستند . برای استفاده در منازل و برش انواع صیفیجات مانند سیب زمینی ، پیاز و.. و اسلایس میوه ها مناسب است و کاملا شما دیگر نیاز به انجام این کار بوسیله ی چاقو ندارید و براحتی میتوانید در زمان کمی مواد موردنیازتان را خرد نمایید.
دایسر صنعتی
تجهیزات صنعتی در این زمینه مناسب برای کارگاه های بزرگ و کوچک و کارخانجات صنعتی بوده و قابلیت تولید روزانه بسیاربالایی را نیز داراهستند و بوسیله ی آنها میتوان مقادیر زیادی از انواع موادغذایی را برش داده و برای استفاده در محصولاتتان آماده نمایید. برای شناخت بهتر این ماشین در ادامه مطلب به بررسی ویژگی های آن میپردازیم.
مشخصات دستگاه دایسر صنعتی :
 • یکی از مشخصات مهمی که در هنگام تهیه ی این سیستم های برش دهنده باید به آن توجه نمایید قطر تیغه و قطر دهانه ی ورودی میباشد که بسیار حائز اهمیت است میپرسید چرا؟
  خب هرچه دهانه ی ورودی دستگاه بزرگتر باشد شما میتوانید محصول بزرگتری را وارد دهانه ی آن کنید و به عبارت دیگر میتوانید مقدار محصول بیشتری را بصورت یکباره وارد دستگاه نمایید. پس اگر موادی که میخواهید برای برش درون دستگاه قرار دهید بزرگ هستند حتما به قطر ورودی آن توجه نمایید.
  قطر تیغه و ورودی انواع دایسر ها از 5 سانتی متر تا 50 بوده و قطر بیشتر ، نشان از ظرفیت بالای دستگاه دارد و مطمئنا موجب بالاتر رفتن

  قیمت دایسر صنعتی

  خواهد شد.
 • بسیاری از ماشین های دایسر به همراه خود تیغه ندارند یا فقط یک تیغه به همراه دارند و شما بایستی مابقی تیغه ها را جداگانه خریداری نمائید پس در هنگام خرید به تیغه هایی که در کنار دستگاه وجود دارند توجه کنید. انواع دایسرهای موجود در برش سا دارای تعداد تیغه های مختلفی هستند. انواع تیغه به شرح ذیل میباشند:
  تیغه ی برش ورقه ای – تیغه نگینی – خلالی – رنده ای و..
  البته نکته ی مهم دیگر در مورد تیغه ، ضخامت برش آن است. ما در این مجموعه انواع متنوع تیغه ها را در ضخامتهای گوناگون موجود داریم و شما میتوانید هرکدام را که متناسببا نیازتان بود خریداری نمایید.
 • توان موتور دایسر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچه این توان بیشتر باشد قابلیت دستگاه در برش محصولات سفت تر بالاتر خواهد رفت و دیگر دستگاه در زیر بار کم نمیاورد. این ماشینها در توان های زیر یک اسب ، دو اسب و بالاتر ساخته می شوند.
 • یکی از ویژگی های مهمی که یک دایسر خانگی و یا صنعتی باید داشته باشد قابلیت برش میوه های نرم میباشد. برای مثال در نظر داشته باشید میخواهید میوه ای مانند سیب ، پرتقال و.. را برش دهید مطمئنا برای اینکه میوه له نشود باید توانایی برش دستگاه بسیا بالا باشد. البته عنوان کردن این نکته میتواند کمک بزرگی به شما نمیاد که تعداد زیادی از ماشین های اسلایس موجود در بازار ، قابلیت برش میوه های نرم را به درستی ندارند و پرتی کارشان زیاد میباشد.
 • امنیت اپراتور دستگاه از موارد مهمیست که بهتر است در وقت خرید دایسر صنعتی به آن توجه کنید، در بعضی از مدلهای این دستگاه جهت بالا رفتن امنیت کاربر آن ، در هنگامی که دسته اهرمی دستگاه در بالا قرار میگیرد ، اتوماتیک مدار دستگاه قطع می شود و امکان آسیب دیدن دست کاربر به صفر میرسد.
 • قابلیت تیز شوندگی دوباره تیغه های دستگاه نیز میتواند امتیاز مثبتی برای این تجهیزات باشد که در بعضی از مدلها این امکان وجود دارد.
 • موجود بودن قطعات دستگاه در بازار نیز بسیار مهم میباشد . ما در اینجا دایسرهایی را عرضه میکنیم که تمامی قطعات آنها در ایران موجود بوده و دارای خدمات پس از فروش و گارانتی می باشد.
  ما در اینجا سعی کردیم تمام نکات مهم برای خرید یک

  خردکن دایسر

  را کاملا برایتان شرح دهیم امیدواریم که توانسته باشیم کمکی در جهت انتخاب بهتر شما ، کرده باشیم.
برای دریافت مشاوره رایگان و خرید دستگاه و یا دریافت قیمت دایسر صنعتی با شماره های زیر تماس بگیرید همکاران ما 24 ساعت شبانه روز آماده ی پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند.

شماره های تماس

09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب