تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close
top-navigator

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا bottom-navigator
یکی از پیشرفته ترین دستگاه های برودتی که در چند سال اخیر وارد بازار شده است یخچال های بدون درب یا همان پرده هوا هستند که انواع آن را میتوانید در برش سا بیابید.

علت نام گذاری پرده هوا برای این است که این یخچال و فریزر ها در هوای محیط ، پرده ای از هوای سرد را در ورودی خود ایجاد میکند که این گردش هوای سرد موجب جلوگیری از تبادل هوای گرم محیط با هوای سرد داخل و مانع از خروج سردی شده که باعث خنک نگه داشتن مواد داخل آن میشود.

از انواع دیگر یخچال های موجود در برش سا میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
 • یخچال ایستاده
 • یخچال خوابیده
 • یخچال ویترینی
از مزایای

یخچال پرده هوا ایستاده

و خوابیده :
- این دستگاه ها میزان فروش فروشگاه ها را افزایش میدهند و هدف اصلی از ساخت آنها افزایش فروش از طریق جلب توجه مشتری بوده است. برای مثال یخچالهای ایستاده ای که در کنار پیشخوان خروجی قرار میگیرند و درب ندارند میتوانند نگاه خریدار را در لحظات پایانی خرید به خود جلب نموده و نوشیدنی دلخواه خود را انتخاب نماید. این یک تصمیم گیری ناخود آگاه و خارج از کنترل است که بعد از مقداری راه رفتن و چرخیدن در فروشگاه بدن نیاز به آب و نوشیدنی پیدا میکند و تصمیم به خرید آن را افزایش میدهد.

- این امر کاملا طبیعیست و میدانیم که انسان ها به طور ذاتی از وجود مانع خوششان نمیاید. درهای یخچال در فروشگاه دقیقا شبیه یک مانع هستند و بسیاری افراد را از انتخاب ماده غذایی غیر ضروری منصرف میکند اما یخچال پرده هوا خوابیده و ایستاده که درب ندارند در بسیاری مواقع فرد را ترغیب به خرید آنچه جزو اقلام ضروری لیستش نیست میکند.

- از لحاظ بهداشتی هم بسیار عالی هستند ( فکرش را بکنید چقدر عالیست که دیگر مجبور نیستید به در یخچالی دست بزنید که قبل از شما بسیاری افراد به آن دست زده اند )

- این دستگاه های برودتی برای فروشگاه های مواد غذایی ، قصابی ها ، غذاخوری های سلف سرویس ، هتل ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ، مرغ وماهی فروشی ها و ... بسیار مناسب اند زیرا علاوه بر مواردی که در بالا بدان اشاره نمودیم باعث کاهش مصرف انرژی از طریق ممانعت از خروج هوای سرد با هر بار باز و بسته شدن درب میشود. بررسی ها نشان داده که در بسیاری از موارد مصرف انرژی را تا 50 درصد کاهش داده اند.

- همچنین یخچال پرده هوا ایستاده و نوع خوابیده ی آن از ورود حشرات ، آلودگی ، گرد و غبار و بوی نامطلوب به داخل جلوگیری میکند و سلامت مواد غذایی را از این لحاظ حفظ میکند . ( حشرات بالدار از جریان هوای متلاطم خوششان نمیاید و قادر به پرواز در میان جریان هوای این پرده ی نامرئی نیستند ، به همین سبب از ورود به چنین جایی خودداری میکنند )

- دارای صدای زیادی نیستند وآلودگی صوتی ایجاد نمیکنند از این رو داشتن صدای زیاد نشانه ی مشکلی در آن است که باید بررسی شود.
top-navigator یخچال پرده هوا ایستاده bottom-navigator یخچال پرده هوا عمدتا دارای ویژگی های زیر هستند :
 • دارای روشنایی های LED هستند
 • قفسه های متناسب با نوشیدنی و سایر بطری ها دارند که قابل جابجایی هم هستند
 • برخی از آنها دارای پرده شب هستند تا در ساعاتی که کارایی آن ها کمتر است مصرف انرژی را کم میکند و سرما را به دام می اندازد
 • ضد برفک اند
 • برخی از آن ها بصورت ایستاده یا عمودی هستند که عمدتا برای نوشیدنی و سایر مواد غذایی مناسب اند
 • برخی از آن ها نیز

  یخچال پرده هوا خوابیده

  هستند که برای محصولاتی همچون پنیر پیتزا ، همبرگر ، سبزیجات بسته بندی شده ، میگو ، ماهی ، گوشت و ... مناسب اند و زاویه دید از بالا به پایین در آن ها باعث تسهیل در روند خرید مشتریان میشود.
 • جنس بدنه استیل ( نقره ای ، سفید و ... )
 • پایه های قابل تنظیم تا در سطوح ناهموار هم بتوان تعادل آن را حفظ کرد
 • دارای سنسور برای تشخیص دمای محیط هستند تا هم در زمستان و هم در تابستان عملکرد خوبی داشته باشند
 • ابعاد متفاوتی دارند که متناسب با فضایی که در اختیار دارید قادر به سفارش هستید.
 • هنگام خرید یخچال پرده هوا باید به این موارد توجه داشته باشید :
  1- ارتفاع آن
  2- عرض دستگاه
  3- موقعیت محیطی از لحاظ شرایط آب و هوایی ( دمای محیط ، میزان وزش باد ، رطوبت هوا )
برای اطلاع از قیمت یخچال پرده هوا خوابیده و ایستاده میتوانید با شماره های موجود تماس گرفته و با کارشناسان ما در تماس باشید.
برش سا تامین کننده انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد که شما عزیزان میتوانید در کسب و کار خود از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید تا بتوانید انتخابی مناسب تر در زمینه تجهیزاتی همچون

انواع یخچال پرده هوا

، چرخ گوشت ، سبزی خرد کن ، اسلایسر ، خشک کن و ... داشته باشید.

شماره های تماس


09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب