تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close
top-navigator

دستگاه نان سنگک

دستگاه نان سنگک bottom-navigator
فروشگاه برش سا عرضه کننده انواع دستگاه های تولید نان میباشد .این تجهیزات در برندهای معتبر ایرانی و خارجی موجود بوده و براحتی میتوانید از طیف وسیع این ماشین های صنعتی ، بهترین آنها را انتخاب نمایید. انواع این ماشین آلات به شرح ذیل میباشد:
در گذشته از تنورهایی جهت پخت نان سنگک استفاده میشد که به دلایل زیادی استفاده از آنها دیگر توجیح مناسبی ندارد از دلایل مهم کنار گذاشته شدن آنها میتوان به هدر رفت بالای انرژی حرارتی ، که موجب بالا رفتن هزینه ها و در نهایت به صرفه نبودن تولید نان برای نانوا اشاره نمود.
البته معایب بسیار دیگری نیز در تنورهایی که سطح آنها را قلوه سنگ هایی می پوشاندن وجود داشت مانند احتمال برشته شدن زیاد یا سوختن بخشی از نان که به منبع حرارتی تنور نزدیک بود و همینطور امکان تنظیمات دقیق برای دمای سطح تنور وجود نداشت.
همه ی این عوامل در کنار هم موجب شد تا تولیدکنندگان لوازم صنعتی به فکر تولید ماشینی برای پخت نان سنگک با همان ظاهر و شکل و شمایل نان های سنگک سنتی ، بیافتند تا بتوان معایب تنورهای قدیمی را به طور کامل در این تجهیزات حذف کنند. در ادامه به شرح ویژگی های انواع این دستگاه ( خانگی و صنعتی ) میپردازیم.

دستگاه نان سنگک خانگی

با توجه به اینکه بعضی از مردم علاقمند هستند تا نان موردنیازشان را خودشان در خانه تولید نمایند ، دستگاههای تولید انواع نان در ابعاد کوچک با ظرفیت تولید پایین ، طراحی و به بازار عرضه شده اند. در حال حاضر بسیاری از سازندگان این نوع از ماشین آلات، دستگاه های خانگی مناسب برای این کار را تولیدمینمایند.
دستگاه خانگی پخت نان سنگک در مقایسه با نوع بزرگتر و صنعتی آنها از لحاظ تکنولوژی های بکار رفته در آن ، تفاوت چندانی ندارند و فقط در سایز و ابعادی کوچکتر که مناسب برای قرارگیری در منازل باشد ، ساخته شده اند.
توسط این دستگاه کوچک براحتی میتوانید نان موردنیاز برای منازل و یا اگر رستوران دار هستید و درنظر دارید تا نان داغ به دست مشتریانتان برسانید ، میتوانید از این تجهیزات استفاده کنید.

top-navigator دستگاه نان سنگک خانگی bottom-navigator
دستگاه نان سنگک اتوماتیک در این مدل از ماشین های پخت ، نقش نیروی انسانی بسیار کمرنگ تر شده و بیشتر امور مربوط به تولید از ایجاد خمیر گرفته تا تولید نهایی نان سنگک ، توسط دستگاه های موجود در این خط تولید انجام میشود. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که ، امکان تهیه نکردن هر کدام از اجزای این خط وجود داشته و شما میتوانید در هنگام خرید ، بخش هایی که در نظر دارید توسط خودتان یا اپراتورهای بکار گرفته شده در نانوایی انجام گردد را ، از لیست خرید خود حذف نمائید.
امروزه اکثرا نانوایی های سنگک تمایل دارند تا برای تجهیز کردن تولیدی خود، از دستگاه های اتوماتیک برای پخت سنگک استفاده نمایند. البته دلایل بسیار زیادی نیز برای این انتخاب خود دارند که در ادامه به بخشی از آنها اشاره می کنیم.
ویژگی های دستگاه اتوماتیک پخت نان سنگک :
 • دستگاه های تولید نان سنگک از بخش های مختلفی تشکیل شده که میتوان با میکسر خمیر یا همان همزن ، چانه گیر ، پهن کن ، کاتر ، میز انتقال نان سنگک ، خنک کننده ی نان و.. اشاره نمود. که البته همانطور که پیش تر به آن اشاره شد ، خرید هر بخش از آن ، کاملا اختیاری بوده و در صورت نیاز میتوانید آنها را از سفارشتان حذف کنید.
 • مدل اتوماتیک این نوع تجهیزات نسبت به دستگاه نان سنگک خانگی دارای ظرفیت بسیار بالاتری بوده و براحتی پاسخگوی نیاز شما خواهدبود.
 • در این دستگاه های پخت سنگک برای اینکه ظاهر نان به مانند سنگک های سنتی دارای تو و بیرون رفتگی هایی باشد از یک سطح فلزی برجسته مانند ظاهر سنگک های قدیمی ، استفاده میگردد و نان بر روی این سطح درون دستگاه به چرخش در آمده و پخته میشود.
 • در نوع اتوماتیک دستگاه از سیستم های پیشرفته تر مانند plcکه دارای قابلیت برنامه ریزی می باشد استفاده مینمایند که در این حالت میتوان با استفاده از تنظیمات پیش فرض دستگاه از آن استفاده نمود و یا اینکه تنظیمات دلخواه خود را بر روی آن تنظیم کرد.
 • در صورت بالا بودن درجه حرارت صفحه و یا تنظیم ناصحیح دما بر روی دستگاه در اینجا سیستم عملکرد هوشمندانه آن میتواند ، بصورت اتوماتیک سرعت چرخش دستگاه را تنظیم کند تا مشکلی برای نان سنگک درون دستگاه بوجود نیاید.
 • در نوع دستی دستگاه، به جای بهره گیری از سیستم های هوشمند و plc از ترموستات و سیستم های ساده تر جهت کنترل دستگاه استفاده میگردد .
 • قیمت دستگاه پخت نان سنگک

  اتوماتیک به مراتب از نوع دستی و خانگی آن بالاتر بوده اما با استفاده از آن میتوانید ، حداقل نیروی انسانی را بکار بگیرید.
 • یکی از نکات مهم که در ساخت این سیستم های پخت بایستی به آن توجه شود اینست که دی اکسید کربن ناشی از سوختن گاز نباید بر روی نان سنگک منتشر شود . این گازها منتشر شده میتواند موجب پایین رفتن کیفیت نان تولید شده گردد.
 • جنس بدنه ی دستگاه از استیل مقاوم میباشد که از عمر بالایی برخورداراست.
 • یکی از ویژگیهای مهم این دستگاه ها ، مصرف بسیار پایین انرژی در آنها نسبت به

  تولید نان سنگک

  در تنورهای سنتی می باشد. با استفاده از عایق های بسیار مناسب هدر رفت انرژی بسیار کم میباشد.
 • دارای یکسال گارانتی معتبر بوده و از خدمات پس از فروش طولانی مدت برخوردار است.
اگر قصد خرید خط تولید نان سنگک دارید میتوانید با

واحد فروش برش سا

تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان ، قیمت دستگاه پخت نان سنگک را استعلام بگیرید.

شماره های تماس فروشگاه

09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب