تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

استفاده از 5 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های برش سا بوده است و برش سا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن کالا


**** بروز مشکل فنی در دستگاه خریداری شده
- در صورت بروز مشکل فنی مشتری بایستی پس از خرید کالا ، قبل از اتمام روز پنجم با شماره تلفن 09199657303 - 09032109107 تماس گرفته و موضوع را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد .

- واحد خدمات پس از فروش برش سا پس از بررسی اسلایسر در صورت تایید نقص فنی دستگاه دیگری را برای مشتری ارسال می نمایند.

- جهت تعویض کالا در برش سا و دریافت تاییدیه از کارشناسان باید کالای دریافتی با تمامی لوازم جانبی به صورت کامل بسته بندی گشته و به شرکت ارسال گردد .استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ‌برش سا بازگردانده شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

** اگر نقص فنی از استفاده ی نادرست مشتری صورت گرفته باشد شامل تعویض دستگاه خریداری شده نمی گردد.

- برش سا با بسته بندی کالا به صورت مناسب و استاندارد و تحویل به هر یکی از شرکت های حمل و نقل در صورت بروز مشکل مسئولیتی نداشته و تمامی مسئولیت به عهده ی شرکت حمل و نقل می باشد .
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب