نحوه پرداخت :

1-پرداخت در محل

جهت آسودگی و اطمینان خاطر مشتریانی که درخواست تسویه و پرداخت مبلغ دستگاه اسلایسر در محل دارند ،برش سا شرایطی جهت تسویه پس از تحویل کالا برای مشتریان فراهم نموده است که در تهران و حومه امکان پذیر است .

1-پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان عزیز می می توانند مبلغ دستگاه اسلایسر را به صورت کارت به کارت تسویه نماید.و کالای مورد نظر آنها در اسرع وقت توسط پست پیشتاز برایشان ارسال می گردد.در ضمن قرارداد دستگاه ارسالی برای مشریان عزیز از طریق فکس یا ایمیل ارسال میگردد.قرارداد ارسالی دارای اعتبار بوده و قابل پیگیری می باشد.
شماره کارت بانک ملت : 5047061025339058 ----به نام صادق آرین منش

دریافت مشاوره از کارشناسان برش سا جهت خرید اسلایسر و سایر تجهیزات صنعتی


جهت خرید دستگاه اسلایسر و خشک کن سبزیجات , میوه جات و صیفی جات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان برش سا با ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.
شما به وسیله دستگاه اسلایسر میتوانید هر نوع محصولی را جهت استفاده در آشپزخانه های صنعتی و یا خط تولید چیپس میوه به صورت حلقه ای(ورقه ورقه) , حبه ای و خلال و ... در بیاورید.همچنین از دستگاه خشک کن میوه میتوانید در خط تولید چیپس میوه استفاده نمایید.
تیغه های اسلایسر بسیار برنده و از جنس سخت و محکم می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده از دستگاه های اسلایسر و خشک کن های صنعتی فروشگاه برش سا استفاده نموده و از خدمات ما بهره مند شوید.
رضایت شما افتخار ماست...
تلفن های تماس : 09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت مناسب برای چرخ کردن گوشت یخی و پیاز
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب