تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close
درباره برش سا

برش سا یکی از پرطرفدارترین فروشگاه های اسلایسر در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد یک حس خوب فعالیت خود را آغاز کرده است.برش سا بستری است برای ارائه انواع اسلایسر موجود در بازار جهان.
خدماتی شامل تعمیر و نگهداری از اسلایسر های موجود و ارائه انواع اسلایسرهای صنعتی می باشد.هدف ما در برش سا ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت برش سا این امکان را به همراهان برش سا می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کالاهای موجود در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.
سفارش‌های دریافتی در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود.با گسترش فعالیت‌های برش سا در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها فراهم می باشد.
about-boreshsa
چشم‌انداز و مأموریت برش سا

هدف ما در برش سا تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات اسلایسر در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی برند های بزرگ دنیا با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در برش سا بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب