خدمات برش سا

یکی از مهمترین مواردی که یک خریدار به آن توجه می نماید کار خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات می باشد که برش سا با ارائه دستگاه های با گارانتی یک ساله و همچنین 5 سال خدمات پس از فروش خیال خریداران محترم را از بابت دستگاه خریداری شده راحت می گرداند.
در صورت بروز مشکل در اسلایسر خریداری شده قبل از هر گونه عملی بر روی دستگاه اسلایسر با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل خود را بیان کنید.
در مدت گارانتی دستگاه هرگونه دستکاری از طرف خریدار بر روی اسلایسر خریداری شده از فروشگاه برش سا باعث خارج شدن محصول از گارانتی می گردد.
لذا برش سا از خریداران محترم خواهشمند است در صورت برخورد با هرگونه مشکل با کارشناسان برش سا تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.
شما می توانید جهت برقراری ارتباط و دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید .در تمامی روز های هفته پاسخگوی شما عزیزان هستیم

شماره های تماس فروشگاه برش سا:09199657303 - 09032109107

دریافت مشاوره از کارشناسان برش سا جهت خرید اسلایسر و سایر تجهیزات صنعتی


جهت خرید دستگاه اسلایسر و خشک کن سبزیجات , میوه جات و صیفی جات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان برش سا با ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.
شما به وسیله دستگاه اسلایسر میتوانید هر نوع محصولی را جهت استفاده در آشپزخانه های صنعتی و یا خط تولید چیپس میوه به صورت حلقه ای(ورقه ورقه) , حبه ای و خلال و ... در بیاورید.همچنین از دستگاه خشک کن میوه میتوانید در خط تولید چیپس میوه استفاده نمایید.
تیغه های اسلایسر بسیار برنده و از جنس سخت و محکم می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده از دستگاه های اسلایسر و خشک کن های صنعتی فروشگاه برش سا استفاده نموده و از خدمات ما بهره مند شوید.
رضایت شما افتخار ماست...
تلفن های تماس : 09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت مناسب برای چرخ کردن گوشت یخی و پیاز
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب