تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

ضد عفونی کردن صحیح تلفن همراه

ضد عفونی کردن صحیح تلفن همراه

تمیز کردن گوشی بدون سیب رساندن به آن

دستمال های ضد عفونی کننده به صفحه گوشی شما آسیب نمی رساند ، اما مواد شیمیایی خانگی نیز وجود دارد که باید هنگام ضد عفونی کردن صحیح تلفن همراه خودداری کنید.

شما از تلفن خود برای چند ساعت در روز استفاده می کنید ، از جمله زمانی که در حال خرید خود در فروشگاه هستید. و مطالعات نشان داده اند كه كورونا ویروس جدید احتمالاً تا 9 روز در بعضی از سطوح زنده مانده است - و این شامل تلفن مورد علاقه شما نیز می شود. این وسیله ای است که مرتباً آن را کنترل می کنید و به قسمت جانبی صورت خود فشار می دهید ، به این معنی که هر باکتری ، ویروس دیگری که راه را بر روی تلفن یا مورد شما بگذارد می تواند به راحتی به پوست شما منتقل شود.

شستن دست ها به روش صحیح می تواند به شما و عزیزان شما در انتقال ویروس کمک کند ، اما راه تمیز کردن گوشی بدون سیب رساندن به آن چیست؟ خبر خوب این است که ضد عفونی کردن دستگاه الکترونیکی شما رسما آسانتر شده است. اپل در وب سایت خود می گوید که شما می توانید با خیال راحت آی فون خود را با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده مانند ورق های Clorox تمیز کنید . سامسونگ به وب سایت خود اضافه کرده است که می توانید از محلول مبتنی بر الکل (70٪) استفاده کرده و آن را با پارچه میکروفیبر روی گوشی خود بمالید. با این حال ، هنوز هم عوامل تمیزکاری و تکنیک هایی برای جلوگیری از این کار وجود دارد. در حالی که در ابتدا ممکن است نتایج خوبی را مشاهده کنید ، این روش های سخت تر در نهایت می توانند به صفحه (یا احتمالاً اجزای داخلی) که برای محافظت آنقدر سخت کار می کنید آسیب برساند.

ما می خواهیم به شما بگوییم که از چه مواردی جلوگیری کنید و بهترین راهها برای ضد عفونی کردن صحیح تلفن همراه و تمیز کردن لک های اثر انگشت ، شن و ماسه از درگاه ها و آرایش های سرسخت در صفحه نمایش (اشاره: هرگز با پاک کننده آرایش). ما همچنین به شما می گوییم چگونه از تلفن هایی که دارای مقاومت در برابر آب هستند ، مراقبت کنید .

و در اینجا نکته کاربردی دیگر وجود دارد که می توانید از آنها برای محدود کردن مواجهه با کورونا ویروس استفاده کنید .

تمیز کردن تلفن همراه

اگر بعد از لمس یک دسته درب عمومی یا سبد مواد غذایی ، تلفن خود را لمس کنید ، ممکن است سریعاً فکر کنید که تمیز کردن تلفن همراه را با مالیدن الکل انجام دهید. الکل مستقیم می تواند پوشش های اولئوفوبیک و آبگریز را که باعث آسیب دیدن روغن و آب از صفحه نمایش و درگاه های دیگر نمی شود ، محو کند.

برخی وب سایت ها پیشنهاد می کنند خودتان ترکیبی از الکل و آب ایجاد کنید ، اما به دست آوردن غلظت مناسب بسیار مهم است. اشتباه کنید و می توانید به گوشی خود آسیب وارد کنید. امن ترین شرط استفاده از دستمال های ضد عفونی کننده حاوی 70٪ الکل ایزوپروپیل برای تمیز کردن صفحه تلفن شما است.

در گذشته به ما دستور داده می شد که از دستمال های ضد عفونی کننده در صفحه های تلفن خود استفاده نکنیم ، اما اکنون اپل می گوید استفاده از دستمال مرطوب Clorox و سایر محصولات با غلظت های مشابه درست است.
بر چسب ها :

دستمال های ضد عفونی کننده

-

پارچه میکروفیبر

-
محلول مبتنی بر الکل
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب