" /> بررسی وسایل نقلیه الکتریکی و سازگاری با محیط زیست | اتومبیل های برقی نسل جدید | وسایل نقلیه الکتریکی
تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close

بررسی وسایل نقلیه الکتریکی و سازگاری با محیط زیست

بررسی وسایل نقلیه الکتریکی و سازگاری با محیط زیست

آیا وسایل نقلیه الکتریکی جایگزین مناسب برای ماشین های بنزینی میباشد?

در اینجا به بررسی وسایل نقلیه الکتریکی و سازگاری با محیط زیست میپردازیم.
وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) امروزه موضوعی داغ است و به عنوان جایگزین موتور احتراق داخلی (ICE) که تهدیدی برای محیط زیست بوده پیش بینی شده است. اما آیا وسایل نقلیه الکتریکی جایگزین مناسب برای ماشین های بنزینی میباشد ؟

اکنون جهان با ادغام مسائل اقتصادی و اجتماعی وارد مرحله جدیدی شده است. فناوری جدید جایگزین ماشین آلات منسوخ شده و ضرورت ایجاد اختراعات جدید است. همه اینها دانشمندان و محققان محیط زیست را نگران کرده است. تخریب محیط زیست یک چالش بزرگ برای توسعه پایدار است.

اتومبیل های برقی نسل جدید

اتومبیل های برقی نسل جدید را در برابر همتایان خود با موتور دیزلی مشاهده کنید: یک مطالعه توسط انستیتوی تحقیقات انرژی (IER) در مونیخ نشان داده است که وسایل نقلیه برقی در آلمان 11-28٪ دی اکسید کربن بیشتر از ماشین های دیزل خود منتشر می کنند. جای تاسف است که مشاهده کنیم که علی رغم پول زیادی از سرمایه گذاری دولت ، در قالب یارانه ، برای قرار دادن وسیله نقلیه برقی در جاده ها ، نتایج ضد انعقادی را شاهد هستیم.

برای مطالعه ، محققان میزان تولید دی اکسید کربن را برای یک تسلا مدل 3 (برقی) و یک سدان مرسدس C220d (دیزل) مقایسه کردند. در بررسی ها مرسدس ، حدود 141 گرم دی اکسید کربن برای هر کیلومتر رانده شده ، از جمله کربن ساطع شده برای حفاری ، پالایش و حمل سوخت آن منتشر می شود. از طرف دیگر تسلا بین 156 تا 181 گرم از جمله تولید باتری منتشر شد.

استخراج و فرآوری لیتیوم ، کبالت و منگنز مورد استفاده برای باتری ها انرژی زیادی را مصرف می کند. به عنوان مثال ، یک باتری Tesla Model 3 ممکن است 11 تا 15 تن دی اکسید کربن باشد. با توجه به طول عمر باتری 10 سال و مسافت سفر سالانه 15000 کیلومتر ، 73-98 گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر ساطع می شود.

محققان همچنین شرایط آب و هوا ، تأثیرات محیط را در نظر گرفتند. در این تحقیق میزان اتکای روزافزون آلمان به ذغال سنگ برای تولید برق نیز مورد توجه قرار گرفت. در نتیجه ، شارژ یک تسلا در بایرن حدود 83 گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر رانده شده آزاد می کند. در برخی از کشورها مانند فرانسه ، وسایل نقلیه الکتریکی ممکن است دی اکسید کربن کمتر از وسایل نقلیه دیزلی ساطع کنند ، زیرا برق در فرانسه بیشتر از انرژی هسته ای تولید می شود ، اتفاقی که در مورد سایر کشورهای اروپایی وجود ندارد. طبق گفته محققان آلمانی ، هدف از اتحادیه اروپا کاهش میزان انتشار به 59 گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر غیر واقعی است . محققان دانشگاه میشیگان دریافتند که یک اتومبیل برقی که توسط یک کارخانه ذغال سنگ زغال سنگ شارژ می شود به اندازه یک ماشین بنزینی که 29 مایل در هر گالن دارد 29 دی اکسید کربن تولید می کند ، که کمی بهتر از میانگین آمریکایی 25.2 مایل در هر گالن است.

بنابراین ، اصطلاح "انتشار صفر" در هنگام مراجعه به وسایل نقلیه الکتریکی نادرست است.
بر چسب ها :

وسایل نقلیه الکتریکی

-

اتومبیل برقی

-
ماشین های بنزینی
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب