تلفن تماس برش سا09032109107 -- 09199657303
close
سفارش کالا
سفارش کالا
سیستم دریافت سفارش به صورت تلفنی می باشد.
* شما مشتری گرامی می توانید جهت سهولت در امر خرید ، کالای مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با همکاران مربوطه ، سفارش داده و در محل مقرر دریافت نمائید. لطفاً به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی موارد زیر را قبلا به دقت مطالعه فرمائید.

* کالای مورد نظر خود را از طریق مراجعه به سایت، بخش محصولات انتخاب نمائید.

* دقت فرمائید ساعت تماس جهت سفارش صرفاً 8 صبح الی 20 شب می باشد.

* هزینه ارسال کالا بعهده مشتری می باشد .در ضمن ارسال و حمل کالا تا محل اعلام شده از طرف مشتری توسط پرسنل فروشگاه برش سا یا پست پیشتاز صورت می گیرد.

* حد اکثر زمان لازم برای ارسال سفارش به های سایر شهر ها 4 روز می باشد.در صورتیکه در زمان ارسال سفارش تغییری ایجاد گردد به اطلاع مشتری گرامی رسیده و هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت.

* لازم است در هنگام سفارش، مشخصات دقیق خود را جهت عضویت در باشگاه مشتریان برش سا و ارسال کالا با مراجعه به صفحه عضویت سایت در فرم مربوطه وارد نمایند .در ضمن بعد از بررسی و تایید سفارش مشتری ایمیل تاییدیه به ادرس ایمیل خریدار ارسال می گردد.

* مشتریانی که قیل از خرید کالا درخواست پیش فاکتور دارند می توانند با ارائه یک شماره فکس و یا ادرس ایمیل پیش فاکتور خرید از فروشگاه برش سا دریافت نمایند.

* مشتریانی که هزینه کالای ارسالی خود را از طریق واریز به حساب یا کارت پرداخت می نمایند لازم است بلا فاصله با همکاران ما تماس گرفته و شماره فیش یا کد پی گیری خود را اعلام نمایند. , و در اسرع وقت اقدامات جهت ارسال کالای درخواستی انجام خواهد گرفت.

* در صورت انصراف از خرید کالای سفارش داده شده مشتری عزیز بایستی هر چه زودتر انصراف خود را به اطلاع کارشناسان ما برساند.که جهت انجام این امر بایستی توسط ایمیل و یا پیامک و تماس تلفنی اقدام به انجام این کار بنمایند.همچنین مبلغ پرداختی توسط مشتری تا 24 ساعت بعد از انصراف به حساب مشتری واریز میگردد.

* دقت فرمایید در صورت وجود هرگونه اشکال در کالای ارسالی می توانید در اسرع وقت با همکاران ما تماس گرفته تا مسئله را پی گیری نمایند. همچنین هزینه ارجاع کالا به عهده مشتری خواهد بود.لطفاً به منظور ارائه خدمات پس از فروش حتماَ کارت همراه محصول و فاکتور خرید را نزد خود نگه دارید.

تلفن های تماس: 09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت آلمانی با بالاترین کیفیت
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب